Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Akademia bezpiecznej jazdy w mławskich szkołach podstawowych


slider11Opowiadanie o działaniu alkoholu i środków psychoaktywnych na reakcje człowieka nie musi być jedynie nudną pogadanką.  Dzieci z mławskich szkół podczas zajęć prowadzonych w ramach akademii kolejno we wszystkich szkołach, mogły nie tylko usłyszeć jak na organizm działają te środki, ale używając symulatora stanu nietrzeźwości czy symulatora jazdy, zaobserwować na sobie lub kolegach  jak wtedy reaguje organizm.

KSP Mława nabór

Warsztaty profilaktyczne „Alkohol, środki psychoaktywne a bezpieczeństwo w ruchu drogowym odbyły się 27 i 28 września br. w ramach kampanii społecznej  „Odpowiedzialny kierowca”.

Na zlecenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie zajęcia w szkołach przeprowadziła Akademia Bezpiecznej Jazdy. W programie uczestniczyło 440 uczniów z IV i V klas. Podczas zajęć korzystano  z symulatora bezpiecznej jazdy, dzięki czemu zajęcia były atrakcyjne a dzieci mogły ćwiczyć jazdę na skuterze w różnych warunkach drogowych i pogodowych.

Celem warsztatów było pokazanie dzieciom jaki wpływ mają substancje psychoaktywne na percepcję człowieka oraz uwrażliwienie dzieci na zagrożenia drogowe.

Poniżej fotoreportaż z warsztatów prowadzonych w SP nr 6 w Mławie.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz