Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Akademia bezpiecznej jazdy w mławskich szkołach podstawowych


slider11Opowiadanie o działaniu alkoholu i środków psychoaktywnych na reakcje człowieka nie musi być jedynie nudną pogadanką.  Dzieci z mławskich szkół podczas zajęć prowadzonych w ramach akademii kolejno we wszystkich szkołach, mogły nie tylko usłyszeć jak na organizm działają te środki, ale używając symulatora stanu nietrzeźwości czy symulatora jazdy, zaobserwować na sobie lub kolegach  jak wtedy reaguje organizm.


Warsztaty profilaktyczne „Alkohol, środki psychoaktywne a bezpieczeństwo w ruchu drogowym odbyły się 27 i 28 września br. w ramach kampanii społecznej  „Odpowiedzialny kierowca”.

Na zlecenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie zajęcia w szkołach przeprowadziła Akademia Bezpiecznej Jazdy. W programie uczestniczyło 440 uczniów z IV i V klas. Podczas zajęć korzystano  z symulatora bezpiecznej jazdy, dzięki czemu zajęcia były atrakcyjne a dzieci mogły ćwiczyć jazdę na skuterze w różnych warunkach drogowych i pogodowych.

Celem warsztatów było pokazanie dzieciom jaki wpływ mają substancje psychoaktywne na percepcję człowieka oraz uwrażliwienie dzieci na zagrożenia drogowe.

Poniżej fotoreportaż z warsztatów prowadzonych w SP nr 6 w Mławie.

RK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x