Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policjanci uratowali życie niepełnosprawnemu mężczyźnie


Interweniujący policjanci uratowali życie niepełnosprawnemu, 62- letniemu  mężczyźnie, poruszającemu się na wózku inwalidzkim. W mieszkaniu, gdzie przebywał, doszło do rozszczelnienia instalacji grzewczej, groziło wybuchem pieca.


Do zdarzenia doszło we wtorek rano na ul. Kościuszki w Mławie. Dwóch policjantów wydziału kryminalnego, stojących na parkingu przed budynkiem komendy, usłyszało  wołanie o pomoc. Okazało się, że głos dobiega z okna sąsiedniego domu. Starszy mężczyzna wzywał pomocy, krzyczał że nie może chodzić.  Policjanci natychmiast ruszyli na ratunek.

Mieszkanie wypełnione były parą a po podłodze płynęła gorąca woda. Interweniujący policjanci wynieśli z budynku mężczyznę na wózku inwalidzkim, ewakuowali również lokatorów z pozostałych mieszkań. Wezwali straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. Wyniesiony z mieszkania mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Udzielono mu pomocy medycznej.

Jak ustaliła straż pożarna, przyczyną niebezpiecznej sytuacji było zagotowanie się wody w piecu centralnego ogrzewania, w wyniku czego doszło do rozszczelnienia instalacji grzewczej. Jak ocenili strażacy, awaria była na tyle poważna, że piec w każdej chwili mógł eksplodować. Natychmiastowa reakcja policjantów zapobiegła tragedii.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ja
Ja
5 lata temu

Ten budynek straszy od zewnątrz, a w środku pewnie jeszcze gorzej.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x