Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mercedes uderzył w drzewo pod Wyszynami


wisniewo-1Wczoraj wieczorem na gminnej drodze pomiędzy Wiśniewem a Wyszynami Kościelnymi osobowy mercedes uderzył w drzewo. Na miejsce wypadku przyjechały aż trzy zastępy straż i dwie karetki pogotowia. Okazało się, że jedynie przód auta uległ całkowitemu zniszczeniu, ale osób poszkodowanych nie było.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o uderzeniu samochodu osobowego w drzewo otrzymaliśmy 4 października o godzinie 21:53. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława, zastęp OSP Wyszyny Kościelne, dwa zespoły ratownictwa medycznego. Na miejscu okazało się, że osób poszkodowanych nie było. Działania straży polegały jedynie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu odholowania auta. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

wisniewo-2 wisniewo-3

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500