Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mercedes uderzył w drzewo pod Wyszynami


wisniewo-1Wczoraj wieczorem na gminnej drodze pomiędzy Wiśniewem a Wyszynami Kościelnymi osobowy mercedes uderzył w drzewo. Na miejsce wypadku przyjechały aż trzy zastępy straż i dwie karetki pogotowia. Okazało się, że jedynie przód auta uległ całkowitemu zniszczeniu, ale osób poszkodowanych nie było.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o uderzeniu samochodu osobowego w drzewo otrzymaliśmy 4 października o godzinie 21:53. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława, zastęp OSP Wyszyny Kościelne, dwa zespoły ratownictwa medycznego. Na miejscu okazało się, że osób poszkodowanych nie było. Działania straży polegały jedynie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu odholowania auta. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego okoliczności – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

wisniewo-2 wisniewo-3

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz