Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Oglądaj wystawę w Galerii „E” w ekonomiku


sliderBiblioteka  szkolna  Zespołu  Szkół  Nr  4  w Mławie  zaprasza do GALERII „E” (na korytarzu przed biblioteką) , w której prezentowana jest przez cały październik i listopad 2016 r. wystawa  fotografików Ziemi Zawkrzeńskiej pod hasłem „Barwy jesieni”.

KSP Mława nabór

W galerii E obecnie można podziwiać zdjęcia  fotografików z Mławy (Dariusza Tadrzyńskiego, Danuty Gastołek, Artura Dębskiego, Janusza Dębskiego i Pawła Kozińskiego ), Żuromina (Beaty Sobieraj, Estery Sobieraj, Gabrieli Szymańskiej, Malwiny Piotrowskiej i Wojciecha Falkiewicza), Bieżunia  (Zbigniewa Dobrowolskiego) i  Lidzbarka Welskiego (Zygmunta Mężykowskiego).

Materiał eksponowany na wystawie obejmuje około 40 zdjęć, w których autorzy zawarli  swoje postrzeganie przyrody ujęte jak sam tytuł wskazuje  w kolorach jesieni. Większość fotogramów stanowi krajobraz przyrodniczy, możemy na nich zobaczyć przepiękne  romantyczne krajobrazy, niekonwencjonalne ukształtowanie terenu, uchwycone barwy jesieni oraz  krajobrazy nas otaczające. Wspaniale pokazana jest na nich gra światła i barw, autorzy zdjęć jakby bawił się przestrzenią.

Prezentowana wystawa promuje walory przyrodnicze Mławy i okolic oraz przepiękne zakątki Północnego Mazowsza i jego przyrodę.

Organizatorką wystawy jest Elżbieta Kwiatkowska  (nauczyciel bibliotekarz tej szkoły)  przy udziale opiekuna „Galerii 13” Janusza  Dębskiego.

źródło: ZS nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz