Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Oglądaj wystawę w Galerii „E” w ekonomiku


sliderBiblioteka  szkolna  Zespołu  Szkół  Nr  4  w Mławie  zaprasza do GALERII „E” (na korytarzu przed biblioteką) , w której prezentowana jest przez cały październik i listopad 2016 r. wystawa  fotografików Ziemi Zawkrzeńskiej pod hasłem „Barwy jesieni”.


W galerii E obecnie można podziwiać zdjęcia  fotografików z Mławy (Dariusza Tadrzyńskiego, Danuty Gastołek, Artura Dębskiego, Janusza Dębskiego i Pawła Kozińskiego ), Żuromina (Beaty Sobieraj, Estery Sobieraj, Gabrieli Szymańskiej, Malwiny Piotrowskiej i Wojciecha Falkiewicza), Bieżunia  (Zbigniewa Dobrowolskiego) i  Lidzbarka Welskiego (Zygmunta Mężykowskiego).

Materiał eksponowany na wystawie obejmuje około 40 zdjęć, w których autorzy zawarli  swoje postrzeganie przyrody ujęte jak sam tytuł wskazuje  w kolorach jesieni. Większość fotogramów stanowi krajobraz przyrodniczy, możemy na nich zobaczyć przepiękne  romantyczne krajobrazy, niekonwencjonalne ukształtowanie terenu, uchwycone barwy jesieni oraz  krajobrazy nas otaczające. Wspaniale pokazana jest na nich gra światła i barw, autorzy zdjęć jakby bawił się przestrzenią.

Prezentowana wystawa promuje walory przyrodnicze Mławy i okolic oraz przepiękne zakątki Północnego Mazowsza i jego przyrodę.

Organizatorką wystawy jest Elżbieta Kwiatkowska  (nauczyciel bibliotekarz tej szkoły)  przy udziale opiekuna „Galerii 13” Janusza  Dębskiego.

źródło: ZS nr 4 w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x