Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejna edycja konkursu „Świąteczna kartka od Burmistrza”


pobraneJak co roku Burmistrz Miasta Mława serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na „Świąteczną kartkę od Burmistrza”. Spośród wykonanych prac wybranych zostanie 8 kartek świątecznych przygotowanych przez uczniów z mławskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych, które wyślemy do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców.


W konkursie mogą wziąć udział i w takich kategoriach zostaną przyznane nagrody:

  • dzieci w wieku przedszkolnym
  • uczniowie szkół podstawowych klas I – III
  • uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI
  • uczniowie gimnazjów

Uczestnicy konkursu będą wybierani dwuetapowo. W I etapie – szkolnym, placówki wybiorą nie więcej niż 20 najlepszych prac spośród uczniów i przekażą je do II etapu. W II etapie komisja powołana przez Burmistrza Miasta Mława, wybierze 8 najlepszych kartek świątecznych oraz może przyznać nagrody dodatkowe.

Uczniowie powinni przygotować projekt kartki świąteczno – noworocznej wykonanej dowolną techniką plastyczną, w formie płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk. Wymaganym i obowiązkowym elementem na każdej kartce będzie akcent mławski.

Uczestnicy konkursu zgłaszają swój udział do konkursu poprzez formularz (w załączeniu).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta Mława Wydział Organizacyjny, pok. 36, lub przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta Mława, Stary Rynek 19, 06-500 Mława, z dopiskiem „Konkurs – Kartka świąteczna od Burmistrza” w nieprzekraczalnym terminie do 14 listopada 2016 r. (poniedziałek).

Nagrodami w konkursie będą:

– druk w 100 egzemplarzach każdej wygranej propozycji karki świątecznej oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców wraz
z podaniem imienia, nazwiska i szkoły zwycięzcy,

– upominki rzeczowe wręczone podczas Mikołajek Miejskich 6 grudnia br.

Zdjęcie – praca Klaudii Kordulewskiej, laureatki konkursu z 2015 roku

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są tutaj.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
ewa
5 lata temu

ja już w tym roku robie i napewno wygram 😉

Dobromir
Dobromir
5 lata temu

Chyba w tym roku zrobię burmistrza na drezynie jak rozdaje działki biznesmenom 🙂

ewa
ewa
5 lata temu
Reply to  Dobromir

haha

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x