Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

GORĄCE RYTMY EUROPY. KONCERT SZTUKA FLAMENCO JUŻ 5 PAŹDZIERNIKA


sztuka-flamenco

KSP Mława nabór

Przed nami kolejny koncert z cyklu „Spotkania z muzyką”. 5 października na scenie MDK wystąpi grupa artystów od lat specjalizujących się w muzyce rodem z gorącej Hiszpanii.

Tancerze zaprezentują sztukę tańca flamenco, łączącego w sobie tradycje muzyki indyjskiej, arabskiej, żydowskiej oraz rodzimego folkloru z rejonów Andaluzji, Estremadury i Murcji. Ten niezwykle barwny i atrakcyjny pod względem wizualnym program rozpocznie się o godz. 18.00, i z pewnością zainteresuje stałych bywalców comiesięcznych spotkań z Filharmonią Narodową. Charakterystyczne gitarowe brzmienia, tradycyjne melodie, przepiękne stroje tworzą artystyczną całość, która fascynuje szeroką publiczność swoją złożonością i silnym ładunkiem energetycznym.

Wszystkich mławskich melomanów zapraszamy w środę do posłuchania najpiękniejszych kompozycji „bluesa Europy” w sali Kina KOSMOS. Wstęp 3 zł.

Źródło: MDK Mława

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz