Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

GORĄCE RYTMY EUROPY. KONCERT SZTUKA FLAMENCO JUŻ 5 PAŹDZIERNIKA


sztuka-flamenco


Przed nami kolejny koncert z cyklu „Spotkania z muzyką”. 5 października na scenie MDK wystąpi grupa artystów od lat specjalizujących się w muzyce rodem z gorącej Hiszpanii.

Tancerze zaprezentują sztukę tańca flamenco, łączącego w sobie tradycje muzyki indyjskiej, arabskiej, żydowskiej oraz rodzimego folkloru z rejonów Andaluzji, Estremadury i Murcji. Ten niezwykle barwny i atrakcyjny pod względem wizualnym program rozpocznie się o godz. 18.00, i z pewnością zainteresuje stałych bywalców comiesięcznych spotkań z Filharmonią Narodową. Charakterystyczne gitarowe brzmienia, tradycyjne melodie, przepiękne stroje tworzą artystyczną całość, która fascynuje szeroką publiczność swoją złożonością i silnym ładunkiem energetycznym.

Wszystkich mławskich melomanów zapraszamy w środę do posłuchania najpiękniejszych kompozycji „bluesa Europy” w sali Kina KOSMOS. Wstęp 3 zł.

Źródło: MDK Mława

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x