Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek w Dalni. Aktualizacja


dalnia-strazDo zderzenia samochodu ciężarowego – cysterny oraz dwóch samochodów osobowych doszło dziś (30 września) wieczorem, niedaleko miejscowości Dalnia. Jeden z kierowców poniósł śmierć na miejscu, kierowca drugiego auta jest ranny.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zderzeniu cysterny z dwoma autami osobowymi na 254 kilometrze drogi krajowej nr 7 w miejscowości Dalnia otrzymaliśmy o godzinie 19:08. Do zdarzenia zadysponowane zostały jednostki OSP z Dąbrowy oraz Strzegowa, jak również trzy zastępy JRG Mława. Na miejscu zdarzenia okazało się, że kierowca jednego z pojazdów nie żyje, drugiego kierowcę zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Nie było więcej osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy w kierowaniu ruchem. DK nr 7 w tym miejscu jest czasowo nieprzejezdna, ruch kierowany jest objazdami. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala przyczyny wypadku – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 03.10.2016

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem  marki Toyota Corolla, 30- letni mieszkaniec Olsztyna, jadąc w kierunku Warszawy, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący tym pasem samochód ciężarowy marki Man z naczepą. Samochodem ciężarowym kierował 56 – letni mieszkaniec pow. sztumskiego. Po zderzeniu z toyotą, kierujący  ciężarowym Manem  zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającą Mazdę 6. Mazdą kierował 60- letni mieszkaniec Giżycka. Pomimo natychmiastowej akcji ratunkowej, 30- letni mieszkaniec Olsztyna, kierujący toyotą, zmarł na miejscu wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Kierowca z mazdy nie odniósł obrażeń ciała. Mławska policja oraz prokuratura ustalają przebieg i przyczyny tego tragicznego wypadku – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz