Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zderzenie w Uniszkach Zawadzkich. Aktualizacja


slider1W Uniszkach Zawadzkich motocyklista zderzył się z osobowym mercedesem. Przez ponad godzinę droga krajowa nr 7 była zablokowana, utworzył się na niej ogromny korek. Motocyklista  trafił do mławskiego szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zderzeniu motocykla z samochodem osobowym w Uniszkach Zawadzkich wpłynęło o godzinie 15:13. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP z Wieczfni Kościelnej.  Pomocy medycznej rannemu motocykliście udzielał zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala w Mławie. Trzy osoby jadące samochodem nie doznały obrażeń. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uprzątnięcia pozostałości powypadkowych oraz kierowaniu ruchem. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala jego przyczyny – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 03.10.2016

– W niedzielę o godz. 15:10 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie doszło do wypadku, w którym ranny został 15- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Chłopiec kierował bez uprawnień motocyklem marki Lifan Cross. Jak wynika ze wstępnych ustaleń,  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na krajową siódemkę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem marki  Mercedes. Samochodem osobowym kierował 29 – letni mieszkaniec Gdańska. W wyniku wypadku kierujący motocyklem chłopiec, ze złamaniami kończyn został przewieziony do szpitala w Ciechanowie.  Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

red.

dsc_0039 dsc_0040 dsc_0042 dsc_0043 dsc_0046

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Zderzenie w Uniszkach Zawadzkich. Aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
koko
Gość

Czołem Bruździak!

AS
Gość

A gdzie pozdrowienia dla burmistrza?

wpDiscuz