Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławscy seniorzy w Krynicy Morskiej


as-171 seniorów z Mławy, Działdowa, Strzegowa i innych okolicznych miejscowości północnego Mazowsza wypoczywało nad morzem w ramach turnusu wypoczynkowego „Krynica Morska 2016”.


To pięciodniowy pobyt, w trakcie którego uczestnicy mają przygotowaną bogatą ofertę atrakcji, m.in.  zorganizowane zostały dwie wycieczki fakultatywne: rejs po zalewie wiślanym oraz zwiedzanie Fromborka. Seniorzy wypoczywali w Ośrodku Wypoczynkowym Perkoz.  Uczestnicy turnusu nocowali  w komfortowych pokojach dwu i trzy osobowych, mieli zapewnione 3 posiłki dziennie, wieczorki taneczne z muzyką, zabawami, grami i konkursami.  Na zakończenie turnusu odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i muzyką na żywo. W drodze powrotnej seniorzy odwiedzą Muzeum Stutthof w Sztutowie. Organizatorem wypoczynku jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie.

źródło: Zespół AS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x