Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławscy seniorzy w Krynicy Morskiej


as-171 seniorów z Mławy, Działdowa, Strzegowa i innych okolicznych miejscowości północnego Mazowsza wypoczywało nad morzem w ramach turnusu wypoczynkowego „Krynica Morska 2016”.

KSP Mława nabór

To pięciodniowy pobyt, w trakcie którego uczestnicy mają przygotowaną bogatą ofertę atrakcji, m.in.  zorganizowane zostały dwie wycieczki fakultatywne: rejs po zalewie wiślanym oraz zwiedzanie Fromborka. Seniorzy wypoczywali w Ośrodku Wypoczynkowym Perkoz.  Uczestnicy turnusu nocowali  w komfortowych pokojach dwu i trzy osobowych, mieli zapewnione 3 posiłki dziennie, wieczorki taneczne z muzyką, zabawami, grami i konkursami.  Na zakończenie turnusu odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i muzyką na żywo. W drodze powrotnej seniorzy odwiedzą Muzeum Stutthof w Sztutowie. Organizatorem wypoczynku jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS w Mławie.

źródło: Zespół AS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz