Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Inga Piwowarska laureatką prestiżowego konkursu akordeonowego


 


inga-piwowarskaInga Piwowarska, mławska akordeonistka, a obecnie studentka z klasy prof. Bogdana Dowlasza Akademii Muzycznej w Łodzi znalazła się w gronie laureatów IX Konkursu Akordeonowego im. Andrzeja Krzanowskiego w Czechowicach Dziedzicach. W finale konkursu Inga Piwowarska otrzymała wyróżnienie i nagrodę za wykonanie utworu Andrzeja Krzanowskiego (II Sonatina). 

IX Konkurs Akordeonowy im. Andrzeja Krzanowskiego odbywa się w mieście rodzinnym Andrzeja Krzanowskiego, muzyka, kompozytora i patrona PSM II st. w Mławie. Ma formułę otwartą i jest skierowany do akordeonistów wszystkich narodowości do 30 roku życia (urodzonych nie wcześniej niż w roku 1986), a rozgrywany jest dwuetapowo, w kategoriach solistycznej i kameralnej. Właśnie w kategorii solistycznej wyróżnienie otrzymała nasza akordeonistka.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
KAMA
KAMA
5 lata temu

GRATULACJE !!! BRAWO!!! Takie talenty należy wspierać i nagradzać Szanowna Mławska Władzo.

Ktoś...
Ktoś...
5 lata temu

Gratulacje
i to jest właśnie pozytywna promocja Mławy

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x