Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Inga Piwowarska laureatką prestiżowego konkursu akordeonowego


 

KSP Mława nabór

inga-piwowarskaInga Piwowarska, mławska akordeonistka, a obecnie studentka z klasy prof. Bogdana Dowlasza Akademii Muzycznej w Łodzi znalazła się w gronie laureatów IX Konkursu Akordeonowego im. Andrzeja Krzanowskiego w Czechowicach Dziedzicach. W finale konkursu Inga Piwowarska otrzymała wyróżnienie i nagrodę za wykonanie utworu Andrzeja Krzanowskiego (II Sonatina). 

IX Konkurs Akordeonowy im. Andrzeja Krzanowskiego odbywa się w mieście rodzinnym Andrzeja Krzanowskiego, muzyka, kompozytora i patrona PSM II st. w Mławie. Ma formułę otwartą i jest skierowany do akordeonistów wszystkich narodowości do 30 roku życia (urodzonych nie wcześniej niż w roku 1986), a rozgrywany jest dwuetapowo, w kategoriach solistycznej i kameralnej. Właśnie w kategorii solistycznej wyróżnienie otrzymała nasza akordeonistka.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Inga Piwowarska laureatką prestiżowego konkursu akordeonowego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
KAMA
Gość

GRATULACJE !!! BRAWO!!! Takie talenty należy wspierać i nagradzać Szanowna Mławska Władzo.

Ktoś...
Gość

Gratulacje
i to jest właśnie pozytywna promocja Mławy

wpDiscuz