Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dalnia. Jeden z kierowców nie żyje, drugi jest ranny


dalnia-strazDo zderzenia samochodu ciężarowego – cysterny oraz dwóch samochodów osobowych doszło dziś (30 września) wieczorem, niedaleko miejscowości Dalnia. Jeden z kierowców poniósł śmierć na miejscu, kierowca drugiego auta jest ranny.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zderzeniu cysterny z dwoma autami osobowymi na 254 kilometrze drogi krajowej nr 7 w miejscowości Dalnia otrzymaliśmy o godzinie 19:08. Do zdarzenia zadysponowane zostały jednostki OSP z Dąbrowy oraz Strzegowa, jak również trzy zastępy JRG Mława. Na miejscu zdarzenia okazało się, że kierowca jednego z pojazdów nie żyje, drugiego kierowcę zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Nie było więcej osób poszkodowanych. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy w kierowaniu ruchem. DK nr 7 w tym miejscu jest czasowo nieprzejezdna, ruch kierowany jest objazdami. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala przyczyny wypadku – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

38 - liczba komentarzy w artykule "Dalnia. Jeden z kierowców nie żyje, drugi jest ranny"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
obiektywny
Gość

Tylu ludzi zgineło na drogach, powodując żal i rozpacz wśród swoich bliskich i znajomych i jakoś nie rozpaczają publicznie. Żal każdego ginącego człowieka ale jakoś trzeba żyć dalej.

z bliska
Gość
koko—-czytając Twój post w pierwszej chwili nie moglem skojarzyć, z czym się wiąże Twój post, aż po chwili zrozumialem—Czołem Bruzdziak! tak to przeciesz Prezes Stowarzyszenia Bezpieczna i Przyjazna 7-ka, który od kilku już lat walczy nie o drogę, ale o to aby miejscowi biznesmeni mogli dalej prowadzić swą dzialalnośc, a może wreszcie Pan Prezes zastanowi się i policzy ile to już osób straciło życie na DK7 od Nidzicy do Płońska.Warto zadać pytanie? Szanowny Panie Bruzdziak, dokąd Pan zmierza, to przez Pana działanie budowa drogi DK7 została opózniona o ponad 10 lat, czas zakończyć tą dzialalnośc, która mierzona jest śmiercią i… Czytaj więcej »
koko
Gość

No niestety dla niektórych liczą się pieniądze i własne interesy niż życie i zdrowie innych. Pamiętam jak tak niedawno Pan Bruździak pisał że jego stowarzyszenie „walczy nie tylko o *bezpieczną nową trasę* ale też o bezpieczeństwo obecnej”. Dziwne że nie widziałem nigdy jego kondolencji dla rodzin ofiar. Przypadek?
P.S. Widzę że nie tylko ja piszę pod nickiem „koko” 🙂

Fedzia
Gość

Kruszek [*] zawsze z nami, kochany „bracie” od nie tej mamy i nie tego ojca <3 zawsze z nami

koko
Gość

Czołem Bruździak!

Kacu
Gość

czlowiekiem w złym miejscu i o złej godzinie para siempre tomku siempre en nuestra memoria Madrid płacze sarmata bez ciebie to nie to samo

wpDiscuz