Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konopianka się rozkręciła, wygrała nie tylko w derbach


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Po początkowych kłopotach zespół z Konopek rozkręcił się na dobre w A-klasowych rozgrywkach. Seria trzech zwycięstw z rzędu wywindowała podopiecznych Mariusza Mikłowskiego aż na piąte miejsce w ligowej tabeli. Wśród pokonanych przez beniaminka znaleźli się lokalni konkurenci ze Szreńska.

Derby powiatu mławskiego rozstrzygnęły się w drugiej połowie. Do przerwy żadna z naszych drużyn nie potrafiła oddać celnego strzału. To się zmieniło w 48. minucie. Mateusz Pietruś został sfaulowany w polu karnym – skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się Daniel Lis.

Konopianka nie wypuściła z rąk prowadzenia. Więc przeciwnie, w jednej z kolejnych akcji podwyższyła przewagę do dwóch trafień. Po zagraniu ręką jednego ze szreńszczan, arbiter podyktował kolejnego karnego. Tym razem celnym strzałem popisał się Pietruś.

Gracze z Konopek nie oszczędzili także drugiego beniaminka. Na boisku w Ciechanowie rozbili 5:2   Świt Baranowo, mimo że do przerwy przegrywali 1:2. Na listę strzelców wpisali się po dwa razy Lis i Adrian Kocięcki, raz Pietruś.

Gorzej siódmą kolejkę będzie wspominała drużyna ze Szreńska. W Jednorożcu poległa 0:3 z miejscowym Mazowszem – wszystkie bramki dla zwycięzców strzelił napastnik Daniel Skała (lider klasyfikacji A-klasowych strzelców).

W następnej kolejce Konopianka zagra na wyjeździe z Rzekunianką, natomiast Żak podejmie na swoim terenie rywali z KS Wąsewo.

Żak Szreńsk – Konopianka Konopki 0:2

 Żak: Retkowski – D. Pisarkiewicz, R. Pisarkiewicz, Szpinda, Piskorski, Komur (60. Jabłoński), P. Kołakowski, Jurkiewicz, Barański, Sałyga, K. Dwużnik (75. Gładek)

Konopianka: Ankiewicz – Machnacki, Kosiewicz, Mikłowski, Marach, Skura (82. Smaga), K. Nosarzewski, M. Nosarzewski, Kocięcki (84. Grabowski), Lis, Pietruś

Konopianka Konopki  – Świt Baranowo 5:2

Mazowsze Jednorożec – Żak Szreńsk 3:0

 VII kolejka: PAF – Kurpik  7:0, Pełta – Rzekunianka  0:3,  Wąsewo – Gryf 4:1, Orzeł – Jutrzenka 2:0, Kryształ – Korona 1:1

VI kolejka: Kurpik – Kryształ 1:0, Korona – Orzeł 2:4, Jutrzenka – Wąsewo 1:1, Gryf – Mazowsze 1:8, Świt – Pełta 6:1, Rzekunianka – PAF 4:5

tab

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500