Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wyszyny Kościelne. Strażacy wyłowili ciało martwego mężczyzny ze stawu


sliderWczoraj w godzinach popołudniowych trzy zastępy straży pożarnej, wyposażonej w sprzęt do ratownictwa wodnego prowadziły działania w miejscowości Wyszyny Kościelne (gmina Stupsk). Niestety wyłowiony ze stawu mężczyzna nie żyje. Jest to najprawdopodobniej jeden z mieszkańców tej miejscowości.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Zgłoszenie o pływających w stawie prawdopodobnie zwłokach mężczyzny otrzymaliśmy 26 września o godzinie 17. Do Wyszyn Kościelnych na miejsce zdarzenia zadysponowane został zastęp OSP Wyszyny Kościelne oraz dwa zastępy JRG Mława wraz z pontonem do działań ratowniczych na wodzie. W działaniach na miejscu zdarzenia uczestniczył oficer operacyjny. Strażacy bosakami wyłowili mężczyznę z wody. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu zwłok do czasu przyjazdu prokuratora oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Czynności związane z ustaleniem okoliczności zdarzenia prowadzi prokurator i policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja: 27.09.2016

Znana jest już tożsamość mężczyzny, którego ciało wyłowili  26 września strażacy ze stawu w miejscowości Wyszyny Kościelne.

– Mężczyzna, którego ciało wyłowiono w dniu 26 września ze zbiornika wodnego to 64 – letni mieszkaniec miejscowości Wyszyny Kościelne. Mężczyzna ostatni raz był widziany w miejscu zamieszkania dzień wcześniej. Zaplanowana na dzień dzisiejszy sekcja zwłok powinna pozwolić na określenie przyczyny zgonu. Od tego zależą dalsze czynności prokuratury – informuje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

dsc_0020-kopia

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500