Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wyszyny Kościelne. Strażacy wyłowili ciało martwego mężczyzny ze stawu


sliderWczoraj w godzinach popołudniowych trzy zastępy straży pożarnej, wyposażonej w sprzęt do ratownictwa wodnego prowadziły działania w miejscowości Wyszyny Kościelne (gmina Stupsk). Niestety wyłowiony ze stawu mężczyzna nie żyje. Jest to najprawdopodobniej jeden z mieszkańców tej miejscowości.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o pływających w stawie prawdopodobnie zwłokach mężczyzny otrzymaliśmy 26 września o godzinie 17. Do Wyszyn Kościelnych na miejsce zdarzenia zadysponowane został zastęp OSP Wyszyny Kościelne oraz dwa zastępy JRG Mława wraz z pontonem do działań ratowniczych na wodzie. W działaniach na miejscu zdarzenia uczestniczył oficer operacyjny. Strażacy bosakami wyłowili mężczyznę z wody. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Dalsze działania straży polegały na zabezpieczeniu zwłok do czasu przyjazdu prokuratora oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Czynności związane z ustaleniem okoliczności zdarzenia prowadzi prokurator i policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja: 27.09.2016

Znana jest już tożsamość mężczyzny, którego ciało wyłowili  26 września strażacy ze stawu w miejscowości Wyszyny Kościelne.

– Mężczyzna, którego ciało wyłowiono w dniu 26 września ze zbiornika wodnego to 64 – letni mieszkaniec miejscowości Wyszyny Kościelne. Mężczyzna ostatni raz był widziany w miejscu zamieszkania dzień wcześniej. Zaplanowana na dzień dzisiejszy sekcja zwłok powinna pozwolić na określenie przyczyny zgonu. Od tego zależą dalsze czynności prokuratury – informuje Krzysztof Molenda Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

dsc_0020-kopia

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz