Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uświadomiłam sobie, że literatura to nie jest tylko zabawa


agataJak zostać pisarką, czym jest pisanie dla autorki, jak zainteresować swoją twórczością wydawnictwo i jakie emocje towarzyszą jej pracy nad książką – dowiedzieliśmy się na spotkaniu z Agatą Przybyłek, autorką powieści kobiecych, studentką psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, blogerką i recenzentką.


Na spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej przybyła przede wszystkim młodzież licealna, od których 22 letnia autorka jest niewiele starsza. Pomimo młodego wieku Agata Przybyłek może pochwalić się całkiem dużym dorobkiem pisarskim, wydała już 12 powieści. Jej pierwsza wydana książka  pt. „Nie zmienił się tylko blond” wydana została w 2015 roku nakładem wydawnictwa Czwarta strona. Inspiracją do jej napisania był zawód miłosny, który przeżyła autorka, a towarzyszące mu przeżycia posłużyły za fabułę do napisania powieści. Pierwsze powieści Agaty Przybyłek są raczej pogodne i humorystyczne. Zmianą w tej konwencji jest powieść „Bez ciebie”. Tu głównymi tematami są przemoc domowa, patologiczne uzależnienie od drugiej osoby oraz zespół stresu pourazowego. Jak mówi sama autorka, w pewnym momencie uświadomiłam sobie, że literatura to nie jest tylko zabawa.

Pisarka zachęcała słuchaczy do pracy nad tym, by realizować swoje pasje i marzenia, pomimo trudności jakie napotykamy po drodze.

JK

image3 image5 image6

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x