Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Za parkowanie zapłacisz przez telefon


strefaOd 3 października za postój w Strefie Płatnego Parkowania będziemy mogli zapłacić za pośrednictwem aplikacji na telefony komórkowe CityParkApp. Opłata zostanie pobrana bezpośrednio z konta kierowcy.

KSP Mława nabór

CityParkApp to prosty w obsłudze system umożliwiający dokonywanie płatności za postój w strefach płatnego parkowania przy użyciu telefonu komórkowego. Dzięki aplikacji parkowanie i zapłata za usługę zajmują tylko kilkanaście sekund. Aplikacja mierzy czas postoju, dzięki czemu kierowca płaci dokładnie za tyle minut, ile on trwał. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest uniknięcie konieczności wracania do pojazdu i parkomatu, aby wykupić bilet na kolejne minuty postoju.

Kierowca używający CityParkApp, zamiast biletu z parkomatu, umieszcza za szybą pojazdu specjalny znacznik usługi. Dzięki temu kontrolerzy obsługujący Strefę Płatnego Parkowania będą wiedzieli, że należność za parkowanie zostanie uiszczona. Znacznik można pobrać, klikając w link poniżej tekstu, a następnie wydrukować, bądź też odebrać gotową kartę w biurze Strefy Płatnego Parkowania przy ulicy Warszawskiej 1/8 (czynne w poniedziałki od godz. 9.00 do 17.00, a od wtorku do piątku – w godz. 8.00-16.00). W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wydrukować identyfikatora ani odebrać go w biurze SPP, można go wykonać samemu – wystarczy na kartce papieru napisać CityParkApp.

Jak zacząć korzystanie z CityParkApp? To proste! Trzeba tylko pobrać na telefon aplikację ze strony www.cityparkapp.pl (program działa w systemach operacyjnych Android, iOS i Windows Phone) i zarejestrować w aplikacji swój pojazd. Następnie podpinamy kartę płatniczą w systemie MasterCard® Mobile, która będzie źródłem środków na opłacanie postojów w SPP. Wkładamy identyfikator za przednią szybę i już jesteśmy gotowi do parkowania z CityParkApp.

Więcej szczegółów na temat płacenia za parkowanie z CityParkApp można znaleźć na stronie www.cityparkapp.pl pod zakładkami „O aplikacji” i „Pomoc”. Ponadto specjalnie dla użytkowników aplikacji została uruchomiona infolinia: 801 066 135.

Przypominamy, że należność za postój w Strefie Płatnego Parkowania można regulować także za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash. Instrukcja korzystania z niej jest dostępna na stronie www.skycash.com (zakładka „Mobiparking”). W przypadku wnoszenia opłaty poprzez ten system, należy otrzymaną w biurze SPP nalepkę umieścić wewnątrz pojazdu, po prawej stronie przedniej szyby (od miejsca pasażera) tuż nad winietą zawierającą numer rejestracyjny pojazdu.

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz