Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zderzenie na „siódemce” koło Wiśniewa


slider-strazDwa samochody osobowe zderzyły się wczoraj (23 września) wieczorem na drodze krajowej nr 7 w okolicy Wiśniewa. Osób poszkodowanych nie było.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK nr 7 za miejscowością Wiśniewo otrzymaliśmy 23 września o godz. 20:41. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Na miejscu okazało się, że zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Nikt z jadących tymi autami nie wymagał pomocy medycznej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego okoliczności  – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz