Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławscy seniorzy nad morzem i na Kaszubach


senior-mdkDla mławskich seniorów sezon wycieczkowy trwa w najlepsze. Od 19 września wypoczywają w Jastrzębiej Górze i cieszą się wyśmienitą pogodą, o której o tej porze roku w naszym kraju możemy czasami tylko pomarzyć.

KSP Mława nabór

Jak widać na załączonych fotografiach, ich entuzjazm nie pozwala, aby choć na chwilę nad północną Polską zawisły deszczowe chmury. Wolny czas spędzają na dansingach, zwiedzaniu Trójmiasta i pieszych wędrówkach brzegiem morza. Przed nimi kolejny punkt na kaszubskim szlaku najciekawszych miejsc tego regionu – Szymbark. Wizyta w Centrum Edukacji i Promocji Regionu to kolejna atrakcja, którą przygotował dla nich Miejski Dom Kultury. Mamy nadzieję, że kolejne dni wypoczynku upłyną im równie dobrze i przyniosą wiele miłych wspomnień, a nam pozwolą udokumentować te wyjątkowe chwile.

Źródło i foto MDK Mława

dsc_0477_medium dsc_0442_medium dsc_0501_medium

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Mławscy seniorzy nad morzem i na Kaszubach"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
mieszkaniec
Gość

O i Pani Dyrektor się zalapala na wyjazd 🙂 ciekawe czy pozwala sobie jak rok temu w krynicy morskiej,

Promil
Gość

Pani dyrektor to przecież organizator, dlaczego miałaby się nie załapać, nawet za darmo sobie odpoczynek zrobiła i być może na liście obecności ma wpisaną delegację, bo to przecież taki swojego rodzaju kaowiec (kulturalno-oświatowy), umie przyjemnie spędzać czas 🙂

wpDiscuz