Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kuciejczyk biegł w festiwalu, Nosarzewski w twierdzy


nosarzewskiW miniony weekend nasi biegacze wzięli udział w dwóch imprezach. Henryk Kuciejczyk rywalizował w Pułtusku, a Konrad Nosarzewski zameldował się na starcie zawodów w Modlinie.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Bieg Czterech Biegów zgromadził na starcie ponad 700 zawodników. Trasa ulokowana na terenach słynnej twierdzy okazała się niezwykle wymagająca. Na szczęście z jej trudami poradził sobie pochodzący ze Stupska Nosarzewski. Od początku w czołówce, ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu z wynikiem 33.26.

Do zwycięzcy Piotra Milewczyka stracił niespełna dwie minut. Jeszcze mniejszą przewagę nad Konradem wypracował sobie na mecie drugi w klasyfikacji generalnej. Ostatecznie wyniosła zaledwie pięćdziesiąt pięć sekund.

Drugi z naszych reprezentantów wziął udział w pułtuskim Festiwalu Biegowym. W ciągu trzech dni rozegrano wyścigi na kilku dystansach. Kuciejczyk wziął udział w czterech. Na milę ten mieszkający w Szydłowie biegacz był dwudziesty drugi (czas 5.34), na 3400 metrów czternasty (12.54), na pięć kilometrów dwunasty (37.42), a na „dychę” ósmy (1.13.58). Natomiast jeśli chodzi o kategorię wiekową M50, za każdym razem przegrywał jedynie z Markiem Dzięgielewskim z Płońska.

W festiwalowym podsumowaniu nasz reprezentant był dziesiąty. Na trasach różnych biegów przebywał godzinę i dwadzieścia trzy minuty.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk K.
Henryk K.
4 lata temu

Drobne sprostowanie: w sumie na trasach biegowych Pułtuskiego Festiwalu Biegowego przebywałem:01:14:11 /jedną godzinę czternaście minut i 11 sekund, co dało średnio: 3:42/km i 16.2/h.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x