Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kuciejczyk biegł w festiwalu, Nosarzewski w twierdzy


nosarzewskiW miniony weekend nasi biegacze wzięli udział w dwóch imprezach. Henryk Kuciejczyk rywalizował w Pułtusku, a Konrad Nosarzewski zameldował się na starcie zawodów w Modlinie.

KSP Mława nabór

Bieg Czterech Biegów zgromadził na starcie ponad 700 zawodników. Trasa ulokowana na terenach słynnej twierdzy okazała się niezwykle wymagająca. Na szczęście z jej trudami poradził sobie pochodzący ze Stupska Nosarzewski. Od początku w czołówce, ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu z wynikiem 33.26.

Do zwycięzcy Piotra Milewczyka stracił niespełna dwie minut. Jeszcze mniejszą przewagę nad Konradem wypracował sobie na mecie drugi w klasyfikacji generalnej. Ostatecznie wyniosła zaledwie pięćdziesiąt pięć sekund.

Drugi z naszych reprezentantów wziął udział w pułtuskim Festiwalu Biegowym. W ciągu trzech dni rozegrano wyścigi na kilku dystansach. Kuciejczyk wziął udział w czterech. Na milę ten mieszkający w Szydłowie biegacz był dwudziesty drugi (czas 5.34), na 3400 metrów czternasty (12.54), na pięć kilometrów dwunasty (37.42), a na „dychę” ósmy (1.13.58). Natomiast jeśli chodzi o kategorię wiekową M50, za każdym razem przegrywał jedynie z Markiem Dzięgielewskim z Płońska.

W festiwalowym podsumowaniu nasz reprezentant był dziesiąty. Na trasach różnych biegów przebywał godzinę i dwadzieścia trzy minuty.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Kuciejczyk biegł w festiwalu, Nosarzewski w twierdzy"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Henryk K.
Gość

Drobne sprostowanie: w sumie na trasach biegowych Pułtuskiego Festiwalu Biegowego przebywałem:01:14:11 /jedną godzinę czternaście minut i 11 sekund, co dało średnio: 3:42/km i 16.2/h.

wpDiscuz