Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gmina Wiśniewo. Łukasz Tatuch rezygnuje z mandatu radnego


slider3Łukasz Tatuch, od listopada 2014 r. radny rady gminy Wiśniewo z Podkrajewa, 17 lipca 2016 r. złożył rezygnację z pełnienia mandatu. Jak napisał w uzasadnieniu wykonywana praca zawodowa nie pozwala mu na pełnienie mandatu. Komisarz Wyborczy w Ciechanowie 1 sierpnia 2016r. wydał postanowienie o wygaśnięciu mandatu Łukasza Tatucha, wybranego  na radnego w okręgu wyborczym nr 11 z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Artura Ciesielskiego.  


W związku z tą sytuacją w okręgu wyborczym w Podkrajewie konieczne będzie przeprowadzenie wyborów uzupełniających. W wyznaczonym terminie zarejestrowały się dwa komitety wyborcze:  Komitet Wyborczy Wyborców Podkrajewo To My i Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Jutro. To właśnie te komitety do 27 września mają czas na wystawienie swoich  kandydatów na radnych.

Termin przeprowadzenia wyborów komisarz wyborczy wyznaczył na 6 listopada 2016 r.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x