Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wystawa prac Beaty Sobieraj w Bibliotece Pedagogicznej


img_2273Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie zaprasza do obejrzenia wystawy prac  Beaty Sobieraj zatytułowanej „Wsi spokojna, wsi wesoła… Artystka mieszka na co dzień w Żurominie, jest instruktorką plastyki w Żuromińskim Centrum Kultury.


Wystawa prezentuje sielankowy krajobraz dawnej wsi, chałupy kryte strzechą, nieskazitelną przyrodę kolorowej i radosnej polskiej wsi.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy do końca października w godzinach 9.oo-17.oo.

img_2277 img_2276 img_2275 img_2274

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x