Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wystawa prac Beaty Sobieraj w Bibliotece Pedagogicznej


img_2273Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie Filia w Mławie zaprasza do obejrzenia wystawy prac  Beaty Sobieraj zatytułowanej „Wsi spokojna, wsi wesoła… Artystka mieszka na co dzień w Żurominie, jest instruktorką plastyki w Żuromińskim Centrum Kultury.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Wystawa prezentuje sielankowy krajobraz dawnej wsi, chałupy kryte strzechą, nieskazitelną przyrodę kolorowej i radosnej polskiej wsi.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy do końca października w godzinach 9.oo-17.oo.

img_2277 img_2276 img_2275 img_2274

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500