Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

W niedzielę będzie protest na „siódemce” w Uniszkach Zawadzkich


dsc_0077Organizatorzy protestu przeciwko narastającej koncentracji ferm wielkopowierzchniowych w powiecie mławskim zapowiadają kolejną manifestację, tak jak na początku września polegającą na cyklicznym przechodzeniu przez krajową „siódemkę”. Tym razem będzie to tylko w miejscowości Uniszki Zawadzkie.

KSP Mława nabór

– Mamy już stosowną zgodę wójta gminy Wieczfnia Kościelna na organizację protestu. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę 25 września od godz. 15 do 18  w miejscowości Uniszki Zawadzkie – zapowiada Maciej Jankowski, organizator protestu.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "W niedzielę będzie protest na „siódemce” w Uniszkach Zawadzkich"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
.Nn
Gość

Powinni sie zabrać do roboty, to byl by wiekszy pozytek. A nie tylko protestowanie i rozgłos dla siebie chcą

...
Gość

Niedziela jest dniem wolnym od pracy… na ogół

jacek
Gość

kożlak ma kasę i poparcie kleru , widzieliście jaką mszę celebrował biskup libera w towarzystwie 10 księzy na 25 lecie cedrobu w kepie k/sochocina , jeśli nie widzieliście to wejdżcie na strone cedrobu tam wszystko jest magnaci drobiarscy w towarzystwie morawieckiego i innych notabli z pis-u

iwo
Gość

Będzie protest który nic nie da. Koźlak ma za dużo kasy. Jedyne co to ewentualnie odwlecze się to w czasie

wpDiscuz