Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uderzyli w Nissana a potem uciekli


policjaNiecodzienny przebieg miała kolizja drogowa w dniu 18 września rano na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo i Dobrej w Mławie.

KSP Mława nabór

Kierujący Seatem Cordoba nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Nissanowi Primera jadącemu ulicą Wójtostwo i doszło do zderzenia aut. Kierowca i pasażerowie Seata z miejsca zdarzenia po prostu uciekli. Po policyjnym pościgu , który prowadziły aż cztery jednostki udało się zatrzymać trzy osoby jadące seatem, jak się okazało, były one nietrzeźwe. Po pewnym czasie na policję dobrowolnie zgłosił się mężczyzna, który był trzeźwy i stwierdził, że to on kierował seatem. Do zdarzenia przyjechały dwa zastępy mławskiej straży, ale obrażeń nikt z uczestników zdarzenia nie poniósł.

– Do kolizji doszło w dniu   18 września o godz. 7:00 na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo i Dobra. Wyjeżdżający z ulicy Dobrej Seat Cordoba nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu Wójtostwem Nissanowi Primera, którym kierował 37 – letni mieszkaniec Mławy. Jadące Seatem osoby uciekły z miejsca kolizji, trzy osoby zostały zatrzymane po pościgu, były nietrzeźwe. Czwarta osoba zgłosiła się sama na policję, informując, że kierował seatem w momencie kolizji – podaje sierż. szt. Aneta Prusik z KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Uderzyli w Nissana a potem uciekli"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
alibi
Gość

Akurat, trzeźwy uciekł – śmiechu warte. Trzeźwy kryje pijaków – ukarać i to surowo

Ass
Gość

dobrze że pan radny nie zginął ….

wpDiscuz