Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie autorami wystawy „Mława – odbudowa i zmiany po wojnie”. Zapraszamy w piątek 23 września


plakatSzanowni Państwo od 12 sierpnia na mławskim rynku przedstawiamy kolejną naszą realizację, tym razem skupioną wokół lat powojennych historii Mławy. W najbliższy piątek 23 września chcielibyśmy Państwa zaprosić na wspólne zwiedzanie wystawy „Mława – odbudowa i zmiany po wojnie”. Spotykamy się o godzinie 19.00 przy pomniku św. Wojciecha na Starym Rynku. Z posiadanych zdjęć przygotowaliśmy kolaż filmowy, który będzie prezentowany a jako pamiątka po wydarzeniu  wszyscy uczestnicy otrzymają broszury okolicznościowe.


Serdecznie zapraszamy

Grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe

piątek 23 września 2016r., godzina 19.00, Mława, Stary Rynek (plac przy pomniku św. Wojciecha)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x