Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Hattrick Zbysińskiego wart przełamania. Sukces Wkry


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Czwarta kolejka B-klasowych zmagań okazała się udana dla naszych zespołów. Tamka Dzierzgowo rozbiła na wyjeździe niedawnego lidera, natomiast radzanowska Wkra wyszła zwycięsko z rywalizacji z rezerwami swojej imienniczki z Żuromina.

Dzierzgowianie zaczęli sezon niezbyt udanie. Owszem, na inaugurację poradzili sobie z drugą ekipą MKS-u Ciechanów, jednak w dwóch kolejnych pojedynkach schodzili z boiska już pokonani. Na dodatek w Słoszewie dostali solidne „lanie”, przegrywając z tamtejszym Gladiatorem aż 6:1.

Na szczęście kolejna wyprawa na obce boisko przyniosła już sukces. Tamka dominowała od początku w rywalizacji z Opią Opinogóra, dzięki czemu odniosła efektowny triumf. Podopieczni Jacka Szypulskiego pokonali gospodarzy aż 5:2. Hattricka skompletował Michał Zbysiński, dwa trafienia dorzucił grający trener drużyny z Dzierzgowa.

Zespół z Radzanowa walczył w Żurominie, zabierając do domu komplet punktów.  Łatwo o wygraną nie było. Podopieczni Pawła Borkowskiego wyszli w 66. minucie na prowadzenie za sprawą Karola Kolosa (na zdjęciu). Jednak gospodarze szybko wyrównali i wydawało się, że pojedynek zakończył się podziałem punktów. Radzanowianie walczyli do końca, w efekcie siedem minut przed ostatnim gwizdkiem Krzysztof Dziurlikowski zdobył zwycięskiego gola.

W następnej kolejce obie nasze ekipy zagrają na własnych boiskach. Tamka zmierzy się z Wkrą II Żuromin, natomiast Radzanów podejmie GK Gumino.

Opia Opinogóra  – Tamka Dzierzgowo 2:5

Tamka: Miałki – Woźniak (73. Nadrowski), Zaborowski (78. Barbucha), Kwiatek, Lignowski (78. Dymkowski), Grzybowski, Wójtowicz, Krajewski, Zbysiński, Szypulski, Bartoszczyk (64. Maciej Sobiecki)

Wkra II Żuromin  – Wkra Radzanów 1:2

Radzanów: Biegański – Wojdowski (51. Kalinowski ), Jarzynka (75. K. Ogrodowczyk ),  Pieńkowski, Grzywacz, Kolos, Rutecki, Strzelec (87. Brun ), Czernik, Brdak, Dziurlikowski (89. Ważny )

Pozostałe wyniki IV kolejki: Gumino – MKS II 2:2, Gladiator – Żbik II 4:2 Pokrzywnica – Orlęta 4:0

bez-tytulu

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500