Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzierzgowo. Szkoła z certyfikatem


dzierzgowo-600x450Po trzyletnich działaniach w ramach Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie  otrzymała w roku 2016 Certyfikat. Jest to duże wyróżnienie i ogromny sukces.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

            Nasza szkoła od najmłodszych lat kształci i utrwala nawyki prozdrowotne, uczy odpowiedzialności za własne zdrowie. Dlatego po otrzymaniu tak wysokiego wyróżnienia, jakim jest Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, będziemy kontynuować działania dla dalszej poprawy zdrowia i samopoczucia wychowanków, rodziców i nauczycieli.

źródło: SP w Dzierzgowie Marzena Nowicka

certyfikat

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500