Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzierzgowo. Szkoła z certyfikatem


dzierzgowo-600x450Po trzyletnich działaniach w ramach Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie  otrzymała w roku 2016 Certyfikat. Jest to duże wyróżnienie i ogromny sukces.


            Nasza szkoła od najmłodszych lat kształci i utrwala nawyki prozdrowotne, uczy odpowiedzialności za własne zdrowie. Dlatego po otrzymaniu tak wysokiego wyróżnienia, jakim jest Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, będziemy kontynuować działania dla dalszej poprawy zdrowia i samopoczucia wychowanków, rodziców i nauczycieli.

źródło: SP w Dzierzgowie Marzena Nowicka

certyfikat

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x