Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

130 wystawa w Galerii „13”


rek12Galeria „13” mieszcząca się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza do obejrzenia nader ciekawej wystawy pt. „Mławskie rekonstrukcje historyczne w obiektywie Dariusza Tadrzyńskiego”.


Materiał wystawy obejmuje 14 dużo formatowych zdjęć, na których autor ukazuje trzy oblicza naszych rekonstrukcji. Pierwsza to ukazanie uczuć i emocji aktorów występujących w pojedynczych i zbiorowych scenach. Druga to pokazanie rekonstruktorów podczas odpoczynku lub przygotowujących się do kolejnych scen itp. Ostatnia to zdjęcia batalistyczne przedstawiające ludzi, konie i maszyny w boju.

Dariusz Tadrzyński urodzony w 1968r., fotografuje, pisze wiersze, należy do kilku grup rekonstruktorów. Absolwent Technikum Budowlanego w Mławie i Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Mławie. Od wielu lat członek Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Współzałożyciel Mławskiego Klubu Fotograficznego. Spojrzenie i wrażliwość na otaczający świat pozwalają mu przekładać to co widzi na język fotografii i poezji. Interesuje się historią, muzyką i psychologią. Jego prace fotograficzne były prezentowane w całej Polsce na zbiorowych i indywidualnych wystawach.

Wystawę można oglądać do połowy października bieżącego roku od poniedziałku do soboty w godz. otwarcia przychodni.

Poleca Janusz Dębski – opiekun Galerii „13”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rek7 rek13

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x