Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Korona z wygraną, Wieczfnianka z punktem


fot. GW. Pojedynek we Wieczfni nie przyniósł żadnego gola

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dopiero drugi punkt w tegorocznych zmaganiach zdobyli piłkarze Wieczfnianki. Na własnym boisku zremisowali bezbramkowo z rewelacją ligi okręgowej, Orzycem Chorzele. Na drugim biegunie znajdują się zawodnicy z Szydłowa, którzy na boisku w Kuczbork świętowali trzecie zwycięstwo w sezonie.

 Podopieczni Pawła Taranowskiego byli bardzo blisko premierowego sukcesu w sezonie. Mimo, że kończyli mecz w dziesięciu po czerwonej kartce dla Michała Dąbrowskiego, do końca próbowali przeważyć szalę na swoją stronę. Ostatecznie nie zdołali trafić do bramki. Po strzale Marcina Dziubińskiego z rzutu wolnego piłka zatrzymała się na poprzeczce. Natomiast Dawid Sarnowski uderzył zbyt lekko, aby pokonać bramkarza konkurentów.

Szydłowianie walczyli z Borutą Kuczbork. Emocji nie zabrakło, ale padła tylko jedna bramka. Szczęśliwym strzelcem okazał się skuteczny w ostatnim czasie Kamil Głowacki. Wychowanek Korony w ostatnich czterech.

Na zwycięstwo czeka nadal zespół ze Strzegowa. Beniaminek próbował walczyć z Tęczą Ojrzeń, ale bardziej doświadczony zespół z powiatu ciechanowskiego spokojnie wypunktował naszą ekipę. Ostatecznie GKS poległ  0:4, ponosząc już szóstą porażkę w sezonie.

 W ósmej kolejce Strzegowo zmierzy się z Borutą Kuczbork (dom), Szydłowo z Wkrą Żuromin (dom), a Wieczfnianka powalczy w Bieżuniu z tamtejszą Wkrą.

 Boruta Kuczbork – Korona Szydłowo 0:1

Korona: Węgierski – Różycki (70. Bartkowski), D. Kowalski, Kłos, Kieczmer, M. Kowalski, Tuporovskyi, Głowacki, Kućko (70. Małecki), Bartnikowski, Karpiński

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna  – Orzyc Chorzele 0:0

Wieczfnianka: Kubik – Palewski (16. Gesek), Borkowski (46. Sarnowski), Dąbrowski, Harzyński – Mazurkiewicz (74. Żbikowski), Król, Dziubiński, D. Kołakowski – Rutkowski, Jędrzejewski

Tęcza Ojrzeń – GKS Strzegowo 4:0

GKS: Montowski – Cieśliński (72. Jakubowski), Racki, Gawryszewski, Borucki, Ł. Lubiński, S. Lubiński, Lubański, Miszczyński (80. Kobielski), Warecki, Dziubiński (60. Wierzbicki)

Pozostałe wyniki VII kolejki: Bieżuń – Sona 1:0, Żuromin – Troszyn 2:2, Sochocin – Iskra 1:5, Makowianka – Korona 1:2, Nadnarwianka – Żbik 3:1

2

Najlepsi strzelcy: 6 – Michał Ernest (Sona), Damian Drężewski (Korona O.), Marek Osiński (Żbik), Kamil Głowacki (Korona Sz.), 5 – Damian Załoga (Żbik), Paweł Kowalkowski (Makowianka)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
DZIADEK

wedlug zdjęć powinien być walkower dla przeciwnika, bo grał bramkarz MŁAWIANKI.