Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Do piątku nieczynna mała niecka pływalni


slider2Nie udało się w zaplanowanym do 31 sierpnia terminie przystosować mławskiej pływalni do nowych, bardziej rygorystycznych wymogów dla pływalni określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 9 listopada 2015 r. Do użytku dopuszczona została jedynie duża niecka. Nadal nie można korzystać z małej niecki i jacuzzi.

Słoneczne ogrody Mława

– Firma Blue Point z Białegostoku jest w trakcie wdrażania technologii uzdatniania wody. Dla małej niecki są nieco inne wymagania sanitarne, firmie nie udało się w zaplanowanym terminie ukończyć prac. Nowy termin otwarcia małej niecki i jacuzzi to 23.09.2016r – informuje Piotr Jankowski dyrektor MOSiR.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
mławiak

A może warto zapytać i drugą stronę czyli firmę Blue Point z Białegostoku ?

zainteresowany

„do piątku” dzisiaj piątek i jak długo jeszcze?

Marek

A jak ma wyglądać takie dostosowanie, jezeli podobno kierownictwo podczas remontu z pracownikami wyjechało na wycieczkę?

Pati

Nie udało się w zaplanowanym do 31 sierpnia terminie przystosować mławskiej pływalni do nowych, bardziej rygorystycznych wymogów? Jakież to smutne. Tu się nie udało i tam się nie udało, ech coś w tym naszym ratuszu przestało grać jak trzeba, albo trzeba dyrygenta postawić do pionu, albo go wymienić, a jak nie to zakupić trzeba nowe instrumenty, do tych chyba się już nie da dostroić.