Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do piątku nieczynna mała niecka pływalni


slider2Nie udało się w zaplanowanym do 31 sierpnia terminie przystosować mławskiej pływalni do nowych, bardziej rygorystycznych wymogów dla pływalni określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 9 listopada 2015 r. Do użytku dopuszczona została jedynie duża niecka. Nadal nie można korzystać z małej niecki i jacuzzi.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Firma Blue Point z Białegostoku jest w trakcie wdrażania technologii uzdatniania wody. Dla małej niecki są nieco inne wymagania sanitarne, firmie nie udało się w zaplanowanym terminie ukończyć prac. Nowy termin otwarcia małej niecki i jacuzzi to 23.09.2016r – informuje Piotr Jankowski dyrektor MOSiR.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławiak
mławiak
4 lata temu

A może warto zapytać i drugą stronę czyli firmę Blue Point z Białegostoku ?

zainteresowany
zainteresowany
4 lata temu

„do piątku” dzisiaj piątek i jak długo jeszcze?

Marek
Marek
4 lata temu

A jak ma wyglądać takie dostosowanie, jezeli podobno kierownictwo podczas remontu z pracownikami wyjechało na wycieczkę?

Pati
Pati
4 lata temu

Nie udało się w zaplanowanym do 31 sierpnia terminie przystosować mławskiej pływalni do nowych, bardziej rygorystycznych wymogów? Jakież to smutne. Tu się nie udało i tam się nie udało, ech coś w tym naszym ratuszu przestało grać jak trzeba, albo trzeba dyrygenta postawić do pionu, albo go wymienić, a jak nie to zakupić trzeba nowe instrumenty, do tych chyba się już nie da dostroić.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x