Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Chcieli pomóc kierowcy, zostali ranni


pod-uniezyrzemCiężko rannego mieszkańca powiatu ciechanowskiego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala w Warszawie. Drugi ciechanowianin z lżejszymi obrażeniami trafił do mławskiego szpitala. Obaj młodzi mężczyźni zatrzymali się żeby pomóc kierowcy samochodu marki Lublin, który unieruchomiony został na poboczu „siódemki”, niedaleko zajazdu Sunset koło Strzegowa.

Słoneczne ogrody Mława

– Do zdarzenia doszło wczoraj (20 września) o godzinie 21:30 w miejscowości Strzegowo. Jadący w kierunku Warszawy samochód marki Lublin uległ awarii i zatrzymał się na poboczu drogi. Przy nim zatrzymał się jadący z przeciwnego kierunku Opel Vectra, którym podróżowało trzech młodych mieszkańców powiatu ciechanowskiego. Pozostawili auto na poboczu drogi na światłach mijania i światłach awaryjnych i wysiedli z niego, chcąc udzielić pomocy kierowcy Lublina. W tym czasie nadjeżdżający od strony Strzegowa 36-letni mieszkaniec powiatu mławskiego kierujący Renaut Megane  z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i potrącił 20 – letniego i 18 – letniego pasażera opla, uderzając potem w przydrożne drzewo. Pierwszego z potrąconych w stanie ciężkim zabrał śmigłowiec LPR do szpitala w Warszawie, drugi z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala w Mławie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Trwają czynności policji w sprawie zaistniałego wypadku – informuje sierż. szt. Aneta Prusik z KPP Mława.

JK

pod-uniezyrzem-2

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
slawko

tragedia chcieli pomoc…