Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tragedia w Zdrojach. Zginął rolnik przygnieciony przyczepą


sliderTragiczny wypadek podczas prac polowych w miejscowości Zdroje Kolonia (gm. Stupsk). Uniesiona i  zablokowana przyczepa opadła przygniatając naprawiającego ją rolnika. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o przygnieceniu rolnika przyczepą w miejscowości Zdroje Kolonia otrzymaliśmy dziś (20 września) o godzinie 14:44. Do wypadku wyjechały 3 zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wyszyny. Na miejsce pierwszy dotarł  zastęp OSP Wyszyny. Okazało się, że podczas  rozładunku przyczepy uległa ona zablokowaniu, a następnie gdy rolnik usiłował ją odblokować opadła przygniatając mężczyznę. Strażacy z OSP ręcznie unieśli przyczepę,uwolnili i ewakuowali przyciśniętego mężczyznę.  Dalsze czynności ratownicze podjął zespół ratownictwa medycznego, ale okazało się, że mężczyzna poniósł śmierć w wyniku przygniecenia. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala okoliczności wypadku – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz