Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tragedia w Zdrojach. Zginął rolnik przygnieciony przyczepą


sliderTragiczny wypadek podczas prac polowych w miejscowości Zdroje Kolonia (gm. Stupsk). Uniesiona i  zablokowana przyczepa opadła przygniatając naprawiającego ją rolnika. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Zgłoszenie o przygnieceniu rolnika przyczepą w miejscowości Zdroje Kolonia otrzymaliśmy dziś (20 września) o godzinie 14:44. Do wypadku wyjechały 3 zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wyszyny. Na miejsce pierwszy dotarł  zastęp OSP Wyszyny. Okazało się, że podczas  rozładunku przyczepy uległa ona zablokowaniu, a następnie gdy rolnik usiłował ją odblokować opadła przygniatając mężczyznę. Strażacy z OSP ręcznie unieśli przyczepę,uwolnili i ewakuowali przyciśniętego mężczyznę.  Dalsze czynności ratownicze podjął zespół ratownictwa medycznego, ale okazało się, że mężczyzna poniósł śmierć w wyniku przygniecenia. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala okoliczności wypadku – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x