Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nad Wólką nadal czarna chmura


20160919_101525We wczorajszej publikacji pisaliśmy  o sobotniej gehennie mieszkańców  ulicy Batorego i sąsiednich ulic na skutek unoszącego się znad sortowni pyłu węglowego. Okazuje się, że trwające w poniedziałek sortowanie wyładowanego w sobotę węgla powoduje, bodajże jeszcze większe zapylenie okolicznych posesji.  

KSP Mława nabór

– Dziś od rana mamy znowu efekty specjalne podczas sortowania węgla! Jeszcze przed otwarciem firmy czekały z samego rana cztery TIR-y po tenże węgiel.  I od samego rana firma wzięła się prężnie do sortowania tego węgla który przyjechał w sobotę – pisze jeden z mieszkańców okolicznych domów.

JK

20160919_101525 20160919_100757

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Nad Wólką nadal czarna chmura"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Hanna Gadomska
Gość

Nie tylko nad Wólka czarna chmura, na ulicy Misia Puchatka(między ulicą Wójtostwem a ulicą Armii Krajowej) również stała się chmura kurzu i bałaganu ” na osiedlu domków jednorodzinnych, ktoś postawił bloki, co nie było przewidziane w planie zagospodarowania przestrzennego ale w Mławie można robić różne rzeczy ,nawet wodę tak zwaną deszczówkę z bloku odprowadzać nie do kanalizacji, tylko na ulicę która jest ulicą nie utwardzoną, przywożone są tony piasku,gdzie normalnie iść się nie da przejść tą ulicą. Bardzo proszę Pana Burmistrza o przejście się ulicą Misia Puchatka.

Marek
Gość

Nad Wolką czarna chmura a w basenie po kilku tygodniach czyszczenia bakteria. Spragnione basenu dzieci odsyłamy do Ciechanowa.

wpDiscuz