Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nad Wólką nadal czarna chmura


20160919_101525We wczorajszej publikacji pisaliśmy  o sobotniej gehennie mieszkańców  ulicy Batorego i sąsiednich ulic na skutek unoszącego się znad sortowni pyłu węglowego. Okazuje się, że trwające w poniedziałek sortowanie wyładowanego w sobotę węgla powoduje, bodajże jeszcze większe zapylenie okolicznych posesji.  

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Dziś od rana mamy znowu efekty specjalne podczas sortowania węgla! Jeszcze przed otwarciem firmy czekały z samego rana cztery TIR-y po tenże węgiel.  I od samego rana firma wzięła się prężnie do sortowania tego węgla który przyjechał w sobotę – pisze jeden z mieszkańców okolicznych domów.

JK

20160919_101525 20160919_100757

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Hanna Gadomska

Nie tylko nad Wólka czarna chmura, na ulicy Misia Puchatka(między ulicą Wójtostwem a ulicą Armii Krajowej) również stała się chmura kurzu i bałaganu ” na osiedlu domków jednorodzinnych, ktoś postawił bloki, co nie było przewidziane w planie zagospodarowania przestrzennego ale w Mławie można robić różne rzeczy ,nawet wodę tak zwaną deszczówkę z bloku odprowadzać nie do kanalizacji, tylko na ulicę która jest ulicą nie utwardzoną, przywożone są tony piasku,gdzie normalnie iść się nie da przejść tą ulicą. Bardzo proszę Pana Burmistrza o przejście się ulicą Misia Puchatka.

Marek

Nad Wolką czarna chmura a w basenie po kilku tygodniach czyszczenia bakteria. Spragnione basenu dzieci odsyłamy do Ciechanowa.