Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Karol Cichocki zwycięzcą kategorii open turnieju warcabowego w Mławie


sliderW sobotę 17 września Mławska Hala Sportowa stała się areną zmagań warcabistów w otwartym turnieju z cyklu Grand Prix Mazowsza w warcabach 64-polowych. Organizatorem turnieju jest Mazowiecki Okręgowy Związek Warcabowy, współorganizatorem zaś Mławska Hala Sportowa w Mławie

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Zawody rozegrano w następujących kategoriach: dzieci do lat 8, do lat 10 i do lat 13 oraz kategorii Open.

Do zmagań zasiadło ponad sześćdziesięciu zawodników, najliczniej zgłosili się najmłodsi warcabiści w kategorii wiekowej do lat ośmiu. Wśród uczestników turnieju zagrali też goście z Kaliningradu (Rosja).

W turnieju na najwyższym podium stanął mławianin Karol Cichocki. Zdecydowanie wygrał zmagania w kategorii open uzyskując 14 pkt. W tej kategorii kolejne miejsca zajęli: Marcin Grzesiak i Bogdan Bańkowski, obaj reprezentujący klub UKS Struga Marki.

W kategorii dzieci do lat 8 zwyciężył Michał Muzaj (UKS Struga Marki), przed Filipem Gotowskim (MDK 1 Bydgoszcz) i Mateuszem Muzajem (UKS Struga Marki).

W kategorii dzieci do lat 10 najlepszy okazał się Bartosz Mazurowski (UKS Struga Marki)  wyprzedzając Maję Kozłowską (GKS Diagram Mińsk Mazowiecki)  i Piotra Piotrowskiego (UKS Struga Marki)..

Mistrzem turnieju w kategorii do lat 13 został Franciszek Szumera (LKS Grom Złota Dama Poczesna), za nim uplasowali się Kacper Waś i Natalia Palesa (oboje UKS Struga Marki).

Dodatkowo w kategorii do lat 16 medal i nagrodę zdobył Martin Banaszek (UKS Struga Marki).

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x