Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Suczka poszukuje domu


14371827_1442602195766736_334514339_nSzukasz przyjaciela, którego mógłbyś pokochać? Sympatyczna suczka czeka na ciebie! Podaruj jej dom, ona obdarzy Cię uczuciem!

Słoneczne ogrody Mława

Średniej wielkości podpalaną suczkę znaleziono w Mławie na osiedlu Sienkiewicza, choć – jak wynika z relacji świadków – była też widywana w innych rejonach miasta. Zwierzę jest bardzo komunikatywne, przyjazne i wesołe.

Właściciela czworonoga lub osoby zainteresowane przygarnięciem suczki prosimy o telefon pod numer 608 486 346.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500