Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Łoś zabity, Mondeo zniszczone


img_7174Kolejne zderzenie samochodu osobowego z łosiem na drodze krajowej nr 7 w okolicach Mdzewa. Choć zderzenie wyglądało groźnie, kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

– Do kolizji drogowej  z łosiem doszło 14 września 2016. o godz. 3:40 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Mdzewo. Kierujący samochodem marki Ford Mondeo, 35- letni mężczyzna, uderzył w znajdującego się na drodze łosia. Zwierzę weszło na drogę z prawej strony, wprost przed nadjeżdżający samochód. Kierowcy nic się nie stało – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

img_7175

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
kot
Gość
kot

łosia też szkoda

Mariusz
Gość
Mariusz

Wzdłuż drug przy lasach jakby były siatki jak na alei Marszałkoweskiej może by się zmniejszyła pielgrzymka łosi jak i dzików lub saren

koko
Gość
koko

Tylko ciekawe jaką wysokość musiałyby mieć te siatki skoro łosie potrafią je przeskoczyć i spokojnie iść dalej.