Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Łoś zabity, Mondeo zniszczone


img_7174Kolejne zderzenie samochodu osobowego z łosiem na drodze krajowej nr 7 w okolicach Mdzewa. Choć zderzenie wyglądało groźnie, kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Do kolizji drogowej  z łosiem doszło 14 września 2016. o godz. 3:40 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Mdzewo. Kierujący samochodem marki Ford Mondeo, 35- letni mężczyzna, uderzył w znajdującego się na drodze łosia. Zwierzę weszło na drogę z prawej strony, wprost przed nadjeżdżający samochód. Kierowcy nic się nie stało – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

img_7175

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
kot

łosia też szkoda

Mariusz

Wzdłuż drug przy lasach jakby były siatki jak na alei Marszałkoweskiej może by się zmniejszyła pielgrzymka łosi jak i dzików lub saren

koko

Tylko ciekawe jaką wysokość musiałyby mieć te siatki skoro łosie potrafią je przeskoczyć i spokojnie iść dalej.