Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Siekierezada po mławsku


slider-policja-2Trwają  czynności mławskiej policji w sprawie niebezpiecznego pirata drogowego, który próbował uciec przed interweniującymi patrolami  a po zatrzymaniu groził policjantom siekierą. Został obezwładniony za pomocą paralizatora.  Zatrzymany, to 23- letni mieszkaniec Mławy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zdarzenia doszło 13 września, o godz. 23.00. Patrol policji zauważył na ul. Ciechanowskiej w Mławie, kierującego samochodem marki VW Golf II, który na widok patrolu gwałtownie przyspieszył i wjechał w boczną uliczkę. Policjanci ruszyli za kierowcą golfa, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierowca zignorował sygnały do zatrzymania się i wyjechał na drogę krajową nr 7 w kierunku Nidzicy. Do pościgu dołączyły się trzy inne, mławskie  patrole oraz patrol z Nidzicy. Uciekając przed pościgiem, w pobliżu Nidzicy mężczyzna gwałtownie zjechał  w prawo na pobocze, a następnie do rowu. Wysiadł z samochodu, trzymając  w ręku siekierę. Wybijał nią szyby i uszkadzał karoserię we własnym aucie. Wymachując siekierą, groził policjantom. Został obezwładniony przy użyciu paralizatora. Następnie przewieziono go karetką pogotowia do szpitala w Mławie, a stamtąd na oddział psychiatryczny do szpitala w Ciechanowie. Zatrzymanym okazał się 23- letni mieszkaniec Mławy, był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
fakty

Co to za policja ze gonił sprawcę aż do Nidzicy. Nie potrafili zatrzymać wcześniej. Co to za funkcjonariusze? Śmiech na sali. Trzeźwy był, a badanie na zawartosc narkotyków było ?

Arczi

Czlowieku to nie film amerykanski lub paradokument z tvn. Zaloz mundur i kozacz zobaczymy jaki bedziesz.