Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Nosarzewski wygrał w Iławie, Kuciejczyk w Chorzelach


kuciejczykPoczątek września okazał się pracowity dla biegaczy rodem z powiatu mławskiego. Konrad Nosarzewski rywalizował w Iławie, natomiast Henryk Kuciejczyk powalczył w Chorzelach i Płocku.

Słoneczne ogrody Mława

W pierwszym z wymienionych miast rozegrano już szóstą edycję półmaratonu. Na starcie stanęło pół tysiąca amatorów biegania, w tym olimpijczyk z Rio de Janeiro Miłosz Jankowski. Wszystkich pogodził pochodzący ze Stupska Nosarzewski.

Na półmetku okazało się, że narzucone przez niego tempo wytrzymał jedynie Karol Kuliś z Suszu. Potem nawet ten konkurent zrezygnował z dalszej walki. Ostatecznie na mecie stracił do zwycięskiego stupszczanina ponad czterdzieści sekund.

W Chorzelach biegacze mieli do wyboru kilka dystansów. Na pięć kilometrów rywalizował Dominik Breński, zajmując 36. miejsce, natomiast na dziesięciokilometrową trasę wyruszyli dwaj nasi biegacze. Henryk Kuciejczyk okazał się najlepszy, natomiast Robert Breński musiał się zadowolić dwunastą pozycją.

Kuciejczyk pojawił się również na starcie w Płocku, gdzie rozegrano półmaraton Dwóch Mostów. Piąta odsłona imprezy zgromadziła ponad ośmiuset zawodników. Zakończył zmagania po godzinie i dwudziestu sześciu minutach. Wystarczyło to do zajęcia 23. miejsca w klasyfikacji generalnej, a przede wszystkim do wygrania kategorii wiekowej M50.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Stupszczanin

Miło się czyta że chłopak ze Stupska wygrał z olimpijczykiem. Więc ziomuś tak trzymaj może na następnych igrzyskach będziemy oglądać Ciebie

xy

brawo Heniek