Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzierzgowo będzie taniej kupować energię elektryczną


wymiana-oswietleniaRada Gminy Dzierzgowo upoważniła wójta Roberta Jelińskiego do podpisania porozumienia z jednostkami samorządu zainteresowanymi wspólnym zakupem energii elektrycznej. Gmina Dzierzgowo już po raz drugi uczestniczy w tym, coraz częściej stosowanym przez samorządy sposobie zakupu energii.  

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


– Planujemy zakup energii na potrzeby wszystkich jednostek organizacyjnych gminy, a także oświetlenia ulicznego na terenie gminy w latach 2017 – 2019. Za pierwszym razem gdy stosowaliśmy tę formę zebrało się 11 samorządów, a obecnie jest ich około 30.  W zakupie energii pośredniczy wyspecjalizowana firma. Dla gminy taka forma zakupu energii oznacza około 10 procentowe oszczędności – informuje sekretarz gminy Zdzisław Morawski.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x