Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

22 września – „Dzień bez Samochodu” – skorzystaj bezpłatnie z kolei


dsc_000822 września, w dniu gdy obchodzimy w Polsce „Dzień bez Samochodu”, możesz podróżować Kolejami Mazowieckimi za darmo.

KSP Mława nabór

Celem trwającej w tym czasie kampanii w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu jest m.in. zachęcanie do podróżowania publicznymi środkami transportu zbiorowego i popieranie ekologicznych środków transportu.

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” informuje, że 22 września 2016 r. (czwartek), w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu, można nieodpłatnie podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica, a także nieodpłatnie pozostawić pojazdy na parkingach systemu „Parkuj i Jedź” zarządzanych przez Koleje Mazowieckie.

Wszelki informacje dotyczące połączeń Kolei Mazowieckich można znaleźć na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl lub uzyskać po numerem telefonu 22 3644444.

źródło: Koleje Mazowieckie

oprac. JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "22 września – „Dzień bez Samochodu” – skorzystaj bezpłatnie z kolei"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ramzes
Gość

Nie powiedziałbym żeby pociąg był bardziej eko niż samochód na gaz. Pociąg do jazdy potrzebuje ogromnej energii elektrycznej a ta pochodzi głównie z elektrowni węglowych. Chcąc niechcąc do atmosfery emitowana jest masa zanieczyszczeń i to raczej więcej niż z takowego auta

wpDiscuz