Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

22 września – „Dzień bez Samochodu” – skorzystaj bezpłatnie z kolei


dsc_000822 września, w dniu gdy obchodzimy w Polsce „Dzień bez Samochodu”, możesz podróżować Kolejami Mazowieckimi za darmo.


Celem trwającej w tym czasie kampanii w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu jest m.in. zachęcanie do podróżowania publicznymi środkami transportu zbiorowego i popieranie ekologicznych środków transportu.

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” informuje, że 22 września 2016 r. (czwartek), w ramach Europejskiego Dnia bez Samochodu, można nieodpłatnie podróżować pociągami Kolei Mazowieckich na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica, a także nieodpłatnie pozostawić pojazdy na parkingach systemu „Parkuj i Jedź” zarządzanych przez Koleje Mazowieckie.

Wszelki informacje dotyczące połączeń Kolei Mazowieckich można znaleźć na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl lub uzyskać po numerem telefonu 22 3644444.

źródło: Koleje Mazowieckie

oprac. JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ramzes
ramzes
7 lata temu

Nie powiedziałbym żeby pociąg był bardziej eko niż samochód na gaz. Pociąg do jazdy potrzebuje ogromnej energii elektrycznej a ta pochodzi głównie z elektrowni węglowych. Chcąc niechcąc do atmosfery emitowana jest masa zanieczyszczeń i to raczej więcej niż z takowego auta

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x