Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Mława. „Zbieramy krew dla Polski” nie 16 ale 23 września!


sliderZmienił się termin planowanej akcji zbiórki krwi. Będzie to 23 września a nie jak planowano wcześniej 16. Miejsce i czas pozostają nie zmienione. 

Słoneczne ogrody Mława

W ramach IX edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej przez Grupę Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż, swoją krew dla pacjentów okręgowych szpitali będą mogli oddać mieszkańcy Mławy.Po raz pierwszy kampanię wspiera Drużyna#M.

Krew będzie można oddać 23 września w godz. 09:00 – 16:00 w ambulansie zespołu wyjazdowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, zaparkowanym przy markecie Intermarché ul. Długa 22. Krwiodawcom zapewniona będzie lekarska opieka medyczna, a ambulans wyposażony jest  w sterylny i bezpieczny  sprzęt medyczny.

Każdy, kto zdecyduje się na oddanie krwi, uzyska bezpłatnie wyniki swoich badań laboratoryjnych oraz weźmie udział w losowaniu profesjonalnych apteczek samochodowych. Zbiórkom krwi oraz kampanii edukacyjnej towarzyszyć będzie wiele atrakcji, a wśród nich nauka pierwszej pomocy, pokazy strażackie, konkursy i quizy.

źródło: organizatorzy

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500