Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. „Zbieramy krew dla Polski” nie 16 ale 23 września!


sliderZmienił się termin planowanej akcji zbiórki krwi. Będzie to 23 września a nie jak planowano wcześniej 16. Miejsce i czas pozostają nie zmienione. 

KSP Mława nabór

W ramach IX edycji kampanii „Zbieramy krew dla Polski”, organizowanej przez Grupę Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż, swoją krew dla pacjentów okręgowych szpitali będą mogli oddać mieszkańcy Mławy.Po raz pierwszy kampanię wspiera Drużyna#M.

Krew będzie można oddać 23 września w godz. 09:00 – 16:00 w ambulansie zespołu wyjazdowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, zaparkowanym przy markecie Intermarché ul. Długa 22. Krwiodawcom zapewniona będzie lekarska opieka medyczna, a ambulans wyposażony jest  w sterylny i bezpieczny  sprzęt medyczny.

Każdy, kto zdecyduje się na oddanie krwi, uzyska bezpłatnie wyniki swoich badań laboratoryjnych oraz weźmie udział w losowaniu profesjonalnych apteczek samochodowych. Zbiórkom krwi oraz kampanii edukacyjnej towarzyszyć będzie wiele atrakcji, a wśród nich nauka pierwszej pomocy, pokazy strażackie, konkursy i quizy.

źródło: organizatorzy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz