Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uchylona została opłata za parkowanie w soboty


parkomat-sliderOd 24 września kierowcy nie będą już płacić za parkowanie w Mławie. To efekt zmiany uchwały o strefie płatnego parkowania niezgodnej ze stanem prawnym. Zmieniona uchwała podjęta przez radę miasta, jako akt prawa miejscowego weszła w życie po opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego. Pierwszą sobotą wolną od opłaty po wejściu zmian w życie jest  sobota 24 września br.


Zmiana przegłosowana 23 sierpnia br. wprowadza korektę do dotychczas obowiązującej uchwały w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania oraz ustalenia wysokości stawek i sposobu pobierania opłat za parkowanie pojazdów samochodowych na drogach publicznych miasta Mławy. Zgodnie z wprowadzonymi modyfikacjami, opłaty za parkowanie będą pobierane w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Od 24 września parkowanie w soboty w granicach SPP będzie bezpłatne.

oprac.JK

 źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x