Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

XVII Bieg Solidarności w Mławie


slider10 września mławski oddział NSZZ Solidarność tradycyjnie już, bo po raz siedemnasty organizował bieg uliczny wokół parku. Dzieci i młodzież rywalizowały w pięciu kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki. Organizatorzy przewidzieli nagrody zarówno w kategoriach indywidualnych, ale również dla najlepszych szkół z powiatu mławskiego. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z biegu.

JK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
kot
Gość
kot

a jakie były wyniki?