Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Aktywnego Seniora w Mławskiej Hali Sportowej


sliderSześć klubów seniora z terenu powiatu mławskiego spotkało się w piątek 9 września w  Mławskiej Hali Sportowej na organizowanym po raz pierwszy Dniu Aktywnego Seniora. Drużyny seniorów rywalizowały w pięciu konkurencjach sportowych, przewidziany był też ciepły posiłek i zabawa taneczna.

Klub seniora „Milonga”, „Pogodny Uśmiech”, Związek Emerytów i Rencistów, seniorzy Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów „AS” – reprezentowały Mławę. Klub seniora z Wieczfni Kościelnej oraz „Gorące Serca” z Lipowca Kościelnego – reprezentowały gminy powiatu.

Instruktorzy MHS przygotowali dla drużyn kilka konkurencji. Tak więc drużyny męskie i żeńskie wystawiane przez każdy z klubów toczyły zmagania w rzucie na odległość beretem, strzelało do bramki piłką nożną, oddawało rzuty do kosza, a reprezentanci drużyn rozgrywali mecze w badmintona. Kulminacyjnym elementem w bloku rywalizacji sportowych było przeciąganie liny. Za wyniki uzyskane w każdej z konkurencji prowadzący przyznawali odpowiednią liczbę punktów. W ostatecznej klasyfikacji okazało się, że największą liczbę punktów zebrał klub seniora „Milonga” działający przy Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

I.Klub seniora „Milonga” – 23 pkt.

II. Klub seniora „Pogodny Uśmiech” – 20 pkt

III. Klub seniora „Gorące serca” Lipowiec Kościelny – 15 pkt.

IV. Związek Emerytów i Rencistów – 14 pkt.

V. Klub seniora z Wieczfni Kościelnej – 12 pkt.

VI. Seniorzy ze Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów „AS” – 10 pkt.

Po uzupełnieniu sił nadwątlonych sportowymi emocjami ciepłym posiłkiem, rozpoczęła się zabawa taneczna.

JK

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Następny Dziadek
Gość
Następny Dziadek

Panie Dziadek nie krytykuj Pan Pana Kasprzaka bo to jest zasłużony Obywatel naszego Miasta i zajmuj się Pan uprawą działki i wnukami

dziadek
Gość
dziadek

Panie Kacprzak —-prośba do Pana—-niech Pan przestanie bo robi się to bardzo niesmaczne z tą Olimpiadą 1980 w Moskwie, no i oczywiscie na imprezie nie mogło zabraknąć w jednej osobie „wybitnego fotografa i dziennikarz” pana Breńskiego, a Ja zamiast baletów wolę bawić wnuki, i uprawiać działkę, która daje mi wiecej przyjemności, niż to skakanie, bo można się nabawić urazu.

Senior
Gość
Senior

To masz wi-fi na tej działce brawo!!

nowoczesna seniorka
Gość
nowoczesna seniorka

Wi-fi to nie wszystko, rozum, kolego seniorze, to coś co warto jednak mieć, wyskakujesz jak Fili z konopi z tym swoim wi-fi.

Ktoś...
Gość
Ktoś...

Czy z klubem seniora „Milonga” była pani trunkowa z MDK?
Może codziennik dowiedziałby się w imieniu swoich czytelników co słychać u tej pani i jakie poniosła konsekwencje ewentualnie jak została nagrodzona za swój wyczyn, bo za zgubienie laptopa dostała awans