Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga!!! Fałszywi inkasenci


p_27843_1Prawdopodobnie doszło do próby wyłudzenia pieniędzy przez osoby podszywające się pod pracowników Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod- Kan” Sp. z o. o. Prosimy mieszkańców o ostrożność.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W związku ze zdarzeniami zaistniałymi ostatnio na terenie Miasta Mława, polegającymi na bezprawnym podszywaniu się pod pracowników Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod- Kan” Sp. z o. o. w Mławie przez osoby nieuprawnione – w celu wyłudzania wierzytelności, uprzejmie prosimy mieszkańców o wzmożoną czujność.

Informujemy, że każdy pracownik Zakładu Wod- Kan Sp. z o. o. Mławie posiada legitymację służbową i powinien ją okazać na każde wezwanie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 23 6546070, 23 6546079.

Źródło: WOD-KAN

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Jaki incydent miał miejsce? I po czym poznać że nie zostało się oszukanym nieświadomie?

dziadek
dziadek
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

1. „Bezprawne podszywanie się pod pracowników Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków „Wod- Kan” Sp. z o. o. w Mławie przez osoby nieuprawnione – w celu wyłudzania wierzytelności”
2. ” Każdy pracownik Zakładu Wod- Kan Sp. z o. o. Mławie posiada legitymację służbową i powinien ją okazać na każde wezwanie”

Naucz się tłumoku czytać ze zrozumieniem.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  dziadek

Poprawna odpowiedź:
Na ulicy X i Y chodził nieuprawniony inkasent, który został zatrzymany.
To jest konkretna informacja po której mogę wywnioskować czy mnie sprawa dotyczy czy nie 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x