Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Stara Otocznia. Młody mężczyzna stracił część prawej ręki


slider2Do poważnego wypadku doszło 08.09.2016 r., o godz. 20:40 w Starej Otoczni na terenie jednej z firm. Młody mężczyzna uległ wypadkowi przy pracy, doznając poważnego urazu prawej ręki ręki. 

Słoneczne ogrody Mława

– 22- letni mieszkaniec pow. mławskiego, podczas obsługi urządzenia do oczyszczania wody, uległ wypadkowi. Młody mężczyzna doznał częściowej amputacji prawej ręki. Został przewieziony do szpitala w Mławie. Policja ustala przyczyny wypadku – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
nymi

Kiedyś były takie tabliczki: „nie naprawiaj maszyny w biegu bo będziesz dup* wycierał łokciem” Jakie to prawdziwe…