Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Stara Otocznia. Młody mężczyzna stracił część prawej ręki


slider2Do poważnego wypadku doszło 08.09.2016 r., o godz. 20:40 w Starej Otoczni na terenie jednej z firm. Młody mężczyzna uległ wypadkowi przy pracy, doznając poważnego urazu prawej ręki ręki. 

Słoneczne ogrody Mława

– 22- letni mieszkaniec pow. mławskiego, podczas obsługi urządzenia do oczyszczania wody, uległ wypadkowi. Młody mężczyzna doznał częściowej amputacji prawej ręki. Został przewieziony do szpitala w Mławie. Policja ustala przyczyny wypadku – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
nymi

Kiedyś były takie tabliczki: „nie naprawiaj maszyny w biegu bo będziesz dup* wycierał łokciem” Jakie to prawdziwe…