Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Natalia Sadowska Mistrzynią Świata Kobiet 2016 w warcabach 100 polowych!!!


cropped-nataliaNatalia Sadowska mieszkanka Windyk (gm. Wieczfnia Kościelna) już w 7 rundzie zapewniła sobie tytuł Mistrzyni Świata Kobiet 2016 w warcabach 100-polowych. Rozgrywki, zaplanowane na 9 rund trwają w Karpaczu do 10 września.

Nasza zawodniczka grająca w barwach MKS Mazovii Mińsk Mazowiecki rywalizowała o mistrzowski tytuł z Olgą Kamyszlejewą z Holandii. W drugiej partii 7 rundy Natalia zremisowała z rywalką i to oznacza, że osiągnęła taką przewagę punktową, że tytuł Mistrzyni Świata Kobiet 2016 należy już na pewno do niej. Jest to nawiększy sukces w dotychczasowej karierze Natalii Sadowskiej.

Natalia Sadowska – Olga Kamyszlejewa  Holandia 56:28 (12:0, 6:6, 12:0, 7:5, 7:5, 6:6, 6:6)

źródło : Leszek Pętlicki i warcaby.pl

fot. warcaby.pl

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
kruk9
Gość
kruk9

Gdzie leży Holandja? Początkowo pomyślałem o Holandii…

rzaba
Gość
rzaba

Proszę przyjrzeć się kto się pod informacją podpisał. Jest i tak całkiem poprawnie jak na możliwości Pana Leszka.

Fan
Gość
Fan

Natalia będziesz 17 na MHS? Byłoby super. Pozdrowionka.

Bart
Gość
Bart

To zdjęcie zrobił Jacek Pawlicki, nie Leszek Pętlicki.

Leszek
Gość
Leszek