Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Przypominamy – do 16 września kryta pływalnia nieczynna. ZAJĘCIA FITNESS NA DWORZE – 12 i 14 września


Słoneczne ogrody Mława

W dniach od 27 sierpnia  do 16 września 2016

z powodu przerwy technologicznej

kryta pływalnia będzie NIECZYNNA.

Za utrudnienia przepraszamy

fitnes-mosir

ZAJĘCIA FITNESS NA DWORZE

12 i 14 września godz. 19:15

MOSiR – boisko do koszykówki

ZAPRASZAMY

Źródło: MOSiR Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Ktoś...

Ciekawy co dalej
Nie porównuj Mławy z Ciechanowem, tam rządzi młody, prężny prezydent, a w Mławie bezsilny, bezradny, rozkładający ręce burmistrz, który lubi podejmować odważne, bardzo nowatorskie decyzje na niekorzyść miasta.

Ciekawy co dalej

Do 16 września się trochę przesunęło. Mała niecka ciągle nieczynna a badań czystości całego obiegu dużej niecki, czynnej nie ma do tej pory, chociaż ludzie się kąpią co urąga wszelkim zasadom tym bardziej, że poprzednio była pałeczka ropy błękitnej. Gospodarz zadowolony bo firma kary mu płaci, ale czy to jest powód do zadowolenia? W całej Polsce baseny musiały się dostosować do zmian, nie słyszałem, żeby inne miasta miały takie problemy? czy tylko u nas zawsze musi być pod górkę? Ciechanów miał przerwę, podczas której wymieniał okna i całą glazurę i przerwa ta trwała której niż u nas przejście na nową… Czytaj więcej »