Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Przypominamy – do 16 września kryta pływalnia nieczynna. ZAJĘCIA FITNESS NA DWORZE – 12 i 14 września


KSP Mława nabór

W dniach od 27 sierpnia  do 16 września 2016

z powodu przerwy technologicznej

kryta pływalnia będzie NIECZYNNA.

Za utrudnienia przepraszamy

fitnes-mosir

ZAJĘCIA FITNESS NA DWORZE

12 i 14 września godz. 19:15

MOSiR – boisko do koszykówki

ZAPRASZAMY

Źródło: MOSiR Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Przypominamy – do 16 września kryta pływalnia nieczynna. ZAJĘCIA FITNESS NA DWORZE – 12 i 14 września"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ktoś...
Gość

Ciekawy co dalej
Nie porównuj Mławy z Ciechanowem, tam rządzi młody, prężny prezydent, a w Mławie bezsilny, bezradny, rozkładający ręce burmistrz, który lubi podejmować odważne, bardzo nowatorskie decyzje na niekorzyść miasta.

Ciekawy co dalej
Gość
Do 16 września się trochę przesunęło. Mała niecka ciągle nieczynna a badań czystości całego obiegu dużej niecki, czynnej nie ma do tej pory, chociaż ludzie się kąpią co urąga wszelkim zasadom tym bardziej, że poprzednio była pałeczka ropy błękitnej. Gospodarz zadowolony bo firma kary mu płaci, ale czy to jest powód do zadowolenia? W całej Polsce baseny musiały się dostosować do zmian, nie słyszałem, żeby inne miasta miały takie problemy? czy tylko u nas zawsze musi być pod górkę? Ciechanów miał przerwę, podczas której wymieniał okna i całą glazurę i przerwa ta trwała której niż u nas przejście na nową… Czytaj więcej »
wpDiscuz