Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

BMW kontra Skoda Fabia


sliderDo niegroźnej na szczęście dla zdrowia kierujących kolizji doszło w poniedziałek 5 września o godz. 12:40 na skrzyżowaniu ulic Wymyślin i Wójtostwo. Zderzyły się tam Skoda Fabia z BMW.

 – Jak wynika z ustaleń, kierująca samochodem marki BMW, 24- letnia mieszkanka pow. mławskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Skoda Fabia. Kierujący skodą 26- letni mężczyzna jechał ulicą Wymyślin w kierunku ul. Dudzińskiego. Kierująca BMW kobieta, za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Zapisz

Zapisz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mariusz
Gość
Mariusz

Brak lustra przy wyjeździe z ul. Wójtostwo od ul. Żwirki słaba widoczność zlewnej jak i z prawej strony przez to często są kolizje na tym skrzyżowaniu.

Śpioch
Gość
Śpioch

O matko juz widziałem nie raz jak ta blondi jeździ ta BMW…. Porażka