Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Taniec pod gwiazdami na estradzie w parku


sliderW niedzielny wieczór na estradzie w mławskim parku królowała kubańska rumba i cha-cha. Nie zabrakło  również  tańców europejskich jak  polka i walc wiedeński. Imprezę zorganizowało Mławskie Centrum Tańca we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Mławie.


Widzowie mogli nie tylko podziwiać w pokazach pary taneczne – od tych rozpoczynających swoją przygodę z tańcem, aż po tych już utytułowanych – ale również głosować na parę, która według publiczności zaprezentowała się najlepiej. Taka formuła przypomina telewizyjne turnieje, gdzie widzowie mogą głosować na swoich ulubieńców np. poprzez sms. W Mławie głosowali podnosząc do góry karteczki określonego koloru. Wśród występujących zobaczyliśmy tak utytułowanych tancerzy jak Julię Giesek i Szymona Zakrzewskiego.  Dla widzów organizatorzy przygotowali konkursy, w których nagrodami były gadżety Mławskiego Centrum Tańca. Niestety pogoda nie dopisała i końcówkę imprezy nieliczni już widzowie oglądali pod parasolami.

JK

« 1 z 6 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x