Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Premierowy sukces Konopianki, rozbity Żak


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Pierwszą wygraną w A-klasie zanotował beniaminek z Konopek. Po zaciętym meczu okazał się lepszy od zespołu z Karolinowa. Za to w trzeciej kolejce nie poradzili sobie zawodnicy ze Szreńska. Na boisku w Rzekuniu polegli aż 0:5.

Podopieczni Marka Dobrowolskiego próbowali walczyć, ale byli bezradni w konfrontacji z Rzekunianką. Pierwszego gola stracili już w 23. minucie, ostatecznie po pierwszej połowie przegrywali różnicą aż trzech goli. To przesądziło o losach pojedynku. Podłamani szreńszczanie stracili po przerwie jeszcze dwa gole, ponosząc najwyższą porażkę w sezonie.

Przełamali się za to reprezentanci Konopek. Po czterdziestu pięciu minutach zmagań z Koroną Karolinowo jeszcze przegrywali. Jednak w drugiej połowie dominowali już na całego. Sygnał do odrabiania strat dał doświadczony Kamil Nosarzewski. Strzelił dwie bramki, a potem do siatki trafili jeszcze Adam Łapuć i Mateusz Pietruś.

W następnej kolejce Konopianka zmierzy się na wyjeździe z Jutrzenką Unieck (10 września godz. 14), a Żak Szreńsk podejmie na swoim boisku płońskiego PAF-a (niedziela, 11 września, godz, 14).

 Konopianka Konopki – Korona Karolinowo 4:1

Konopianka: Szwejkowski – Jackowski (55. Ciżewski), Kosiewicz, Mikłowski, Marach, K. Nosarzewski, M. Nosarzewski, Pietruś, Łapuć (87. Kasiak), Lis (85. Grabowski), Gevorgian (15. Zając)

 Rzekunianka Rzekuń – Żak Szreńsk 5:0

Żak: Retkowski – Piskorski, Gesek, Szpinda, Rutkowski, D. Pisarkiewicz, R. Pisarkiewicz, Komur (46 Sałyga), Konopacki, M. Pisarkiewicz (43 Jurkiewicz), K. Dwużnik (72 R. Jasiński)

Pozostałe wyniki trzeciej kolejki: Świt – Kurpik 1:4,  PAF – Gryf 2:1, Pełta – Jutrzenka 0:2, Mazowsze – Kryształ 4:2, Wąsewo – Orzeł 2:5

11

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500