Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kluszewo. Kierowca VW Vento miał 3,60 promila alkoholu w organizmie


111Do zdarzenia doszło 3 września w o godz. 1:30 na drodze w miejscowości Kluszewo. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kierującego, który zjechał z drogi do rowu.  Interweniujący patrol zatrzymał Pawła K. lat 31, mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna siedział za kierownicą samochodu marki VW Vento, którym prawdopodobnie chwile wcześniej wjechał z drogi do rowu. Zatrzymany kierowca w organizmie miał ponad 3,60 promila alkoholu!W trakcie policyjnej  interwencji, na pomoc uwiezionemu w rowie kierowcy, ciągnikiem rolniczym marki Zetor przyjechał ojciec zatrzymanego. Jak się okazało, 51- letni Piotr K., mieszkaniec pow. mławskiego także był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Ponadto nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Mławscy policjanci w miniony weekend wystawili 78  mandatów karnych i przeprowadzili ponad 400 kontroli stanu trzeźwości kierujących. Kierowcy karani byli za nadmierną prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie oraz niestosowanie pasów bezpieczeństwa.

oprac. JK

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500